Mogo.lt

Paskola už automobilį internetu iki 10000 EUR per 60 minučių. Gauk iki 90% automobilio vertės.

Mogo.lt

Nemokamas kreditas: Sutarties sudarymas per 1 valandą
Mėnesinė procentinė norma: 18.42% (500€ + kredito % (iki 30 dienų)/500*100-100)

MPN (metinė palūkanų norma): 36-108%

A
ktyvizavimo mokestis: 0.01€
K
redito suma: nuo 500 € iki 10000 €
Kredito terminas: nuo 2 iki 72 mėnesių

Darbo laikas: darbo dienomis 8:00-20:00 ir šeštadienis 8:00-17:00, sekmadienis 10:00-17:00
Amžiaus apribojimai: nuo 18 metų
 
Svarbu: Mogo teikia paslaugas Latvijoje, Lietuvoje, Estijoje.

Pratęsimo mokestis: nesiūlo
Paskolos gavimo laikas: 30-90 minučių

Paskolos gavimo tvarka:  registruotis > aktyvavimo mokestį jūsų banko sąskaitos> prašymai gauti paskolą > reagavimo > pinigus į banko sąskaitą

Mogo kaip pasiskolinti?


Papildoma informacija: TPVCA draudimas yra privalomas. Jei finansavimo suma didesnė negu 5000€ , finansavimo laikotarpiu taip pat reikalingas KASKO draudimas.

Banko sąskaitos: Swedbank, DnB, SEB

Gauti kreditą Mogo.lt

 

Mogo.lt kontaktai Lietuvoje:

  • Vilniuje, Lentvario g. 7 (VĮ "Regitra“ pastate 1 a.)
  • Kaune, Taikos pr.145 (VĮ "Regitra" pastate  2 a.)
  • Klaipėdoje, Šilutės pl. 50C (prie VĮ "Regitra")
  • Panevėžyje, Nemuno g. 73 (verslo centras "Roma")
  • Šiauliai, P. Višinskio g. 32
  • Marijampolėje, Stoties g. 49
  • Alytus, Naujoji g.48A
  • Klientų aptarnavimo telefonas: 8 700 800 99

 

Mogo.lt teikiamas finansavimas naudingas tiems, kuriems skubiai reikia didelės pinigų sumos, nes gauti finansavimą iš mogo.lt lengviau nei iš kitų finansų įstaigų ar išperkamosios nuomos bendrovių. Savo automobilį gali parduoti ir gauti iki 90 % jo vertės iš karto. Gavęs pinigus galėsi juo važinėti, o kai rasi pirkėją, Tu turėsi grąžinti mums finansavimo sumą  tam, kad galėtum perregistruoti automobilį savo vardu, ir užbaigti pardavimo procedūrą. Bet kuriuo nuomos termino metu automobilį galėsi išpirkti ir parduoti bet kuriam kitam asmeniui už savo pageidaujamą kainą.

Kredito išlaidos

Žemiau preinamoje lentelėje pateikti kreditinių kompanijų pasiūlymų palyginimai, kuriuose buvo naudojami tokie kriterijai, kaip kredito suma, mėnesiniai mokėjimai, kredito sąnaudos, mėtinė palūkanų norma, laikotarpis. Metinė palūkanų norma apskaičiuota remiantis sąlyga, kad į kredito sąnaudas įtrauktas sutarties komisinis mokestis.

Visi turimi duomenys, kurie prieinami palyginimui lentelėje, gauti iš atitinkamu kreditinių kompanijų svetainių. Įmanoma, kad kredito išlaidos, komisiniai ir kitos sąnaudos gali skirtis, todėl prieš skolindamies rekomenduojame patikrinti naujausią informaciją ir apsilankyti kompanijos svetainėje.

Ar reikia pateikti duomenis apie mano mėnesio pajamas?

Paprastai Tau nereikės pateikti jokių dokumentų patvirtinančių kiekvieno mėnesio pajamų dydį, nes pagrindinis finansavimo sumos kriterijus – Tavo automobilio vertė. Tačiau atskirais atvejais mes pasiliekame teisę prašyti duomenų Tavo mokumo įvertinimui, įskaitant duomenų apie Tavo mėnesio pajamas.
 

Mogo-Paskola-Autolizingas

Kokių dokumentų reikia norint įforminti finansavimą?

Kad įforminti fanansavimą iš Mogo.lt, Tau reikės Lietuvos Respublikos piliečio paso arba asmens tapatybės kortelės ir automobilio dokumentų. Pateikdamas užklausimą finansavimui gauti turėsi nurodyti tik savo vardą, pavardę, asmens kodą. Taip pat Lietuvos Respublikos piliečio pasas ar asmens tapatybės kortelė ir automobilio dokumentai bus reikalingi kreipiantis į VĮ „Regitra“.

Svarbu

Įvertink savo grąžinimo galimybes ir būk atsakingas! Nesiskolink, jei tai nėra būtina! Prieš skolintis, perskaityk sutarties sąlygas ir esant klausimams, susisiek su savo skolintoju.

  

Atnaujinimo politikos informacija

Skolintojas neturi galimybes pratęsti paskolos grąžinimo laikotarpį. Credit24 siūlo skolintis ilgesnių paskolos grąžinimo laikotarpiu, grąžinant paskolą greičiau, paskolos palūkanas reikia mokėti tik už pasinaudotą laikotarpį. Tuo atveju, jei skolininkas nevykdo ar netinkamai vykdo savo įsipareigojimus, skolintojas turi teisę perduoti pavėluotą mokėjimą išieškoti trečiosioms šalims. Jei skolininkas uždelsia grąžinimo grafike nustatytą mokėjimo terminą ilgiau nei 15 (penkiolika) dienų, tuomet skolintojas turi teisę vienašališkai nutraukti sutartį ir prieš terminą pareikalaukti nedelsiant grąžinti paskolą, baudos, komisinius, palūkanas, bei skolintojui sudaryta žalą.

Informacija apie sankcijas

Gauti kreditą Mogo.lt

Atsiliepimai

Mums yra svarbi Tavo nuomonė ir tu gali padėti formuoti svetainę, įrašus atsiliepimą arba pasiūlimą!

Palukanos kosmines paimi masina uz 3tkst euru o po 5 metu atidodi 7500. Nepasirasau sutarties
Turiu paemus masina, bet noriu kuo greiciau persirefinansuoti nes kiek nemokek visvien tiek pat skolingas, o pazystamas isvis grazino masina jie pardave uz centus, ir jam dar daugiau pakabino nei skolinosi. Absurdai...
Apiplėšimas vidury baltos dienos jums spaudžiant ranką, šypsantis į akis ir dėkojant :-D Tik visiškai neišsilavines, nemokantis elementaraus 2+2 gali pasiimti paskolą iš mogo, nes net mafija skolindama pinigus nereikalauja tokio procento, tokios dalies :-D Kaimiečių lohatronas žodžiu.. :-DO kaip linksma skaityti tuos pozityvius atsiliepimus :-D Įtariu,kad į mogo darbuotojų pareigas ir ši funkcija įeina į dienos darbų darbelių sąrašą :-D
Sweiki norejau pasiteirauti kas buvo susidure su mogo ar dyrbantiems neoficeliai teike paslauga
konkreti skeltanagiu kompanija
Automobili gavau greitai.Esu patenkintas.Ateitine ziuresim...
Baisus aptarnavimas atsargiai su jais gali prarast daug pinigu o palukanos kilpa ant kaklo
Gerai
Apsurdas palukanos kosmines
Greitas ir patogus būdas gauti lizingą.
Pridėti atsiliepimą
Vardas *
Įvertinimas *
Atsiliepimas
refresh
captcha
Užsirašyk naujienoms
to top